Co to jest A1?

Jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych szkół językowych w Lublinie, a także jedną z najbardziej renomowanych w Polsce. Już od 25 lat wyznaczamy standardy nauczania języków obcych na wszystkich poziomach biegłości - od początkującego po najbardziej zaawansowany. 

W szkole A1 kochamy uczyć:)

A1 GIRLS


Zapisy na nowy rok szkolny już trwają. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!


Szkoła A1 najlepszą szkołą angielskiego w Polsce według Magazynu Studenckiego DLACZEGO - sprawdź!


Miło nam poinformować, że - po raz kolejny - wszyscy słuchacze A1, którzy przystąpili za pośrednictwem szkoły do egzaminów CAMBRIDGE ENGLISH w ubiegłym roku szkolnym, uzyskali na egzaminie wynik pozytywny:)

GRATULUJEMY!


  


 

W naszym konkursie na fana/fankę szkoły A1 na Facebooku nr 500 zwyciężył p. Jacek Łopatek.
Pan Jacek otrzymał RABAT 50% na wybrany przez siebie kurs oraz najnowszy słownik LONGMAN DICTIONARY OF CONTEMPORARY ENGLISH + DVD ROM gratis!

Gratulujemy:)

A1 na Facebooku


BEZPŁATNE KONWERSACJE z NATIVE SPEAKEREM

Będąc Słuchaczem Szkoły A1 na jednym z semestralnych kursów języka angielskiego, możesz uczestniczyć w bezpłatnych konwersacjach z native speakerem. Poza tym, możesz umówić się na bezpłatne, indywidualne konsultacje z lektorem.


UCZ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH z A1 i z RADIEM LUBLIN

Szkoła A1 przygotowywała pierwszą edycję cotygodniowych, kilkuminutowych lekcji radiowych aż sześciu języków obcych! Lekcje zostały przygotowane i nagrane przez lektorów Szkoły A1.  Znajdziesz je tu. Zapraszamy do wspólnej nauki!
A1 na Facebooku